Pravo mesto za prave madjionicare :)

PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Delite | 

Igor Trifunov // Mikro i scenska manipulacija

Ići dole 
AutorPoruka
SerMagic

Raspoloženje : Smejem se :)

PočaljiNaslov: Igor Trifunov // Mikro i scenska manipulacija   Pet Mar 14, 2014 12:51 am

Biografija

Igor Trifunov je najuspešniji srpski mađioničar i iluzionista novije generacije. Osvajač je Grand Prix-a na Balkanskom kongresu mađioničara. Dobitnik je prve nagrade Internacionalnog takmičenja u Mariboru. Autor je TV serije Ulična magija i iluzionističke predstave Igorov magični šou.

Rođen je 1. januara 1973. godine u Beogradu. Prva interesovanja za mađioničarstvo pokazivao je tokom osnovne škole, kada nije ni slutio da će mu to postati zanimanje. Još tada, svojim prvim trikovima oduševljavao je vršnjake na ekskurzijama i zabavama. U završnim razredima osnovne škole počeo je da se bavi i karateom, da bi kasnije kao srednjoškolac učestvovao na kadetskim takmičenjima i počeo da osvaja svoje prve medalje.
Svoj prvi javni nastup Igor je imao u novogodišnjem programu 1990. godine na Radio Televiziji Beograd. Kasnije sve više ga je privlačila mađioničarska literatura, a svoje slobodno vreme provodio je uvežbavajući mađioničarske trikove. Ubrzo je počeo i profesionalno da se bavi ovom veštinom nastupajući na mnogim rođendanskim proslavama, televizijskim emisijama i novogodišnjim predstavama.
Svoju karijeru nastavio je da usavršava radeći na novim mađioničarskim tačkama zajedno sa doajenom sprskog mađioničarstva Mićom Bugarčićem. Započinje saradnju sa svojom asistentkinjom Anom Dimitrijević i osvaja Grand Prix na III Balkanskom kongresu mađioničara održanom 2002. godine u Beogradu. Usledili su mnogobrojni nastupi u korporacijama, ambasadama, televizijama, kao i gostovanja na mađioničarskim kongresima u zemlji i inostranstvu. Širu popularnost stiče autorskim TV serijalom „Ulična magija“.
Oktobra 2010. godine na VII Balkanskom kongresu u Solunu osvaja Grand Prix sa novom tačkom u kategoriji manipulacije. Istog meseca premijerno je izveo svoju autorsku predstavu „Igorov magični šou“ u Beogradu koja se uspešno igra drugu sezonu. U novembru 2011. godine dobitnik je prve nagrade na Internacionalnom kongresu mađioničara u Mariboru, kojom se kvalifikovao za Svetsko prvenstvo. Na Kongresu austrijskih mađioničara u Beču, u maju 2012. godine, osvojio je prvo mesto u najtežoj oblasti mađioničarstva - manipulacija.

Web sajt: http://igortrifunov.rs/
Telefon: +381 63 360 936
YouTube: https://www.youtube.com/user/igormagician

Poslednji put izmenio SerMagic dana Pon Jul 07, 2014 11:38 pm, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
SerMagic

PočaljiNaslov: Re: Igor Trifunov // Mikro i scenska manipulacija   Pet Mar 14, 2014 12:52 am

NASLOV: Sportikus madjionicarska priredba.

Nazad na vrh Ići dole
SerMagic

PočaljiNaslov: Re: Igor Trifunov // Mikro i scenska manipulacija   Pet Mar 14, 2014 12:58 am

Nazad na vrh Ići dole
kaps

Raspoloženje : Ocaj..... salim se super sam

PočaljiNaslov: Re: Igor Trifunov // Mikro i scenska manipulacija   Pet Mar 14, 2014 4:03 am

Najava za magicni spektatkl

Jel bio neko na ovome ja nisam, mislio sam da je sledece subote a ono bilo te i nisam otisao Sad
Nazad na vrh Ići dole
SerMagic

PočaljiNaslov: Re: Igor Trifunov // Mikro i scenska manipulacija   Pet Mar 14, 2014 6:53 am

ja nisam isao nisam ni znao da ima pravo da ti kazem...

e i ovu diskusju treba da ostavimo za radionicu... samo ne znam gde..  Very Happy
u diskusije o madjionicarstvu mozda? Ili je mozda bolje u drustvo?

Mozemo da se organizujemo jednom i odemo na neki njegov nastup...

Ili mozda da ostavimo ovako nekako, ali da sve vazne informacije budu u prvom postu ove teme? Kao sto sad radimo manje vise...
Nazad na vrh Ići dole
SerMagic

PočaljiNaslov: Na TVPrvoj   Uto Mar 18, 2014 2:13 am

Pogledajte trikove srpskog Koperfilda

Igor Trifunov, poznat i kao „Srpski Koperfild“, iluzionista i mađioničar, ekskluzivno za Prva.rs govori o tome kako je počeo da se bavi ovim poslom i izvodi za vas par magičnih trikova...

Čovek koji će pred vama uraditi neviđene stvari i naterati vas da ne verujete svojim očima otkriva za Prva.rs da je ustvari sve samo pitanje vežbe.

Vi ste se zainteresovali za magiju u osnovnoj školi. Kako se čovek odluči da postane mađioničar?
- Nema tu nekog konkretnog događaja. Jednostavno sam gledao mađioničare u nekim prilikama i to me fasciniralo. Kako drugačije čovek može da uradi nešto što ne viđa u svakodnevnom životu. Onda me to zaintrigiralo i hteo sam da naučim te trikove, ne bih li ja u društvu bio glavni baja. Verovatno je to tako krenulo. Onda sam počeo da tražim literaturu, ali u to vreme nije moglo tako lako da se dođe do informacija kao sada kada imamo sajtove, jutjub, vikipediju i ostalo. Ja sam jednostavno trikove koje mi je neko pokazao modifikovao i napravio da budu još bolji i magičniji.

Kako se u Srbiji živi od magije?
- U Srbiji se jedino od magije i živi. Šalim se. Može da se živi. Posao je lep, ljudi vole da se nasmeju, kakva god da su vremena, a mi mađioničari pružamo taj trenutak dobre zabave i vraćamo u detinjstvo.

Jel' znate tačno koliko trikova umete da izvedete?
- Nisam nikada brojao. To se meri u hiljadama, ali nikada nisam brojao, jer uvek imam nešto preče. Bolje da uvežbam neki novi trik, nego da sedim i da brojim. Dugo bih brojao.

Radite i u pozorištu sa glumcima, pa ste jednom prilikom obučavali Vuka Kostića. Kako je to bilo?
- Obučavao sam Vuka Kostiča za film „Ljubav i drugi zločini“, gde je on trebalo da stvori buket cveća da impresionira svoju devojku. Njegov lik je bio mađioničar u pokušaju, zapravo je želeo da bude mađioničar, ali ga je život odveo na drugu stranu. Vuk je to vrlo brzo savladao i bio je odličan učenik, s' obzirom na to kakvog je učitelja imao.

Imate li poruku za buduće mađioničare?

- Samo treba voleti i istrajati i kada je teško i kada se čini da se ne može savladati neki trik.

Na kraju ove starnice imate video nastup, u pitanju je kartaski trik: http://www.prva.rs/show-biz/33701/pogledajte-trikove-srpskog-koperfilda.html
Nazad na vrh Ići dole
SerMagic

PočaljiNaslov: Re: Igor Trifunov // Mikro i scenska manipulacija   Sub Mar 22, 2014 7:25 am

Naslov: Moulin Rouge - Grand Show (RTV Pink)

Nazad na vrh Ići dole
SerMagic

PočaljiNaslov: Re: Igor Trifunov // Mikro i scenska manipulacija   Pon Okt 06, 2014 5:29 am

Rec vise - TV EMISIJA

Nazad na vrh Ići dole
kaps

Raspoloženje : Ocaj..... salim se super sam

PočaljiNaslov: Re: Igor Trifunov // Mikro i scenska manipulacija   Pon Okt 06, 2014 11:54 am

Na jutarnjoj kafi - TV EMISIJIA

Nazad na vrh Ići dole
SerMagic

PočaljiNaslov: Re: Igor Trifunov // Mikro i scenska manipulacija   Uto Dec 01, 2015 12:39 am

U emisiji "Tri tacke"

Nazad na vrh Ići dole
SerMagic

PočaljiNaslov: Re: Igor Trifunov // Mikro i scenska manipulacija   Uto Dec 01, 2015 12:41 am

Moulin Rouge u Žikinoj Šarenici (RTS 1)
Nazad na vrh Ići dole
SerMagic

PočaljiNaslov: Re: Igor Trifunov // Mikro i scenska manipulacija   Sre Avg 09, 2017 1:58 am

ULICNA MAGIJA

Ko pronadje jos epizoda serijala "ulicna magija" neka obavesti.

Ulicna magija 1
Ulicna magija 2
Nazad na vrh Ići dole
Vuk Davidovic

Raspoloženje : Đeš bolje! :D

PočaljiNaslov: Re: Igor Trifunov // Mikro i scenska manipulacija   Pet Sep 15, 2017 12:32 am

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Igor Trifunov // Mikro i scenska manipulacija   

Nazad na vrh Ići dole

Igor Trifunov // Mikro i scenska manipulacija
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Domaci-
Skoči na: